Adrenalin mi..!

Şehir hayatının tam ortasında doğayla iç içe bir yer Xtrem Aventures İstanbul…

Malum havada mis gibi bahar kokusu olunca İstanbul’un ortasında doğayla iç içe olayım, yeşile doyarken biraz da heyecan hiç fena olmaz mı dediniz, işte burası tam size göre.

Xtrem Aventures; Uniq alışveriş merkezinin içinden geçtiğinizde farklı bir dünya ile sizi karşılıyor.

Burası doğa sporları ile profesyonelce uğraşan ya da çocukları ile eğlenceli, macera dolu bir ortam da keyifli bir gün yaşamak isteyenlere çeşitli olanaklar sunuyor.

Değişik parkurlara sahip macera parkın da; 8000 metrekarelik orman alanı içerisinde ağaçların arasında, tamamen doğal ortamda hiç bir mekanik güç yardımı olmadan tamamen vücut dinamiğine dayalı olarak kendi sınırlarınızı keşfedebilirsiniz. Adrenalini en tepede yaşamak isteyenler ise, yerden 10 metre yükseklikte emniyet kemeri kullanmadan geçilmesi gereken ağlar ile heyecanın doruk noktasına ulaşabilirler..

3-8 yaş grubu için ağ parkurları, 8 yaş ve üzerindeki çocuk ve yetişkinler için her biri aksiyon dolu zorluk derecesi giderek artan dört özel parkuru geçmeye çalışıyorsunuz.

Şehir merkezinin içinde iplerde sallanıp, bir ağaçtan diğerine geçmeye ve ağlar üzerinde yürümeye çalışarak oldukça eğlenceli vakit geçireceğinizin garantisini veren parkurlar yüzde yüz güvenli emniyet sistemi ile kuşatılmış.

Ayrıca çocuklar yaş gruplarına göre sınıflandırılmış uygun hoplama, zıplama, tırmanma parkurlarında bolca enerji harcarken sizlerde rahatlıkla gözlemleyebiliyorsunuz.. Onlar mutlu siz mutlu şekilde güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Güvenilir ekipler tarafından takip edilen macera parkında yönlendiriliyorsunuz, oldukça yardımcı olan güvenlik ekipleri sayesinde hiçbir tedirginlik yaşamanıza gerek kalmıyor.

Xtrem Aventures İstanbul Macera Park; Pazartesi günü dışında haftanın her günü 10:00 / 21:00 saatleri arasında açık. Gitmeden önce rezervasyon yaptırmakta fayda var.

Ücret bilgisi ve Rezervasyon İçin

Telefon:

0530 044 18 03 – 0212 328 2850 / 51

Adres:

Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cd. No:4

Sarıyer/İstanbul ( Uniq İstanbul )

Konum için tıklayınız..