Bugün siz değerli okurlarımıza İstanbulda Organizasyon mekanları arasında en iyi hizmeti veren yerleri tanıtacağız. Organizasyon denildiğinde birden fazla dal karşımıza çıkıyor. Biz bunların belli bir kısmını aldık. Ele aldığımız dalların en fazla rağbet alan dallar olmasına dikkat ettik. İşte ele aldığımız dallar ve seçtiğimiz mekanlar… Son mekanların konumlarını ve fiyatlarını sizlerle paylaşmaktan geri kalmadık. Gelin birlikte dallara göre ele aldığımız mekanları inceleyelim.

Organizasyonlar ve Mekanları

Beylikdüzü Violet Romance Davet ve Düğün Salonu

BEYLİKDÜZÜ VİOLET ROMANCE DAVET VE DÜĞÜN SALONU

İstanbulda Beylikdüzünde dört mevsim yanınızda olan Violet Romance alanında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Mezuniyet, nişan, kına, düğün organizasyonları yapar. En güzel ve mutlu anlarınıza ev sahipliği yapmaktadır. En fazla 400 kişi konuk edebilen mekan 400’den fazla konuk kaldıramamaktadır. Yüksek tavanlı mekanıyla en güzel anlarınıza ev sahipliği yapmaya hazır. Dans pistinin ve masaların orantılı olarak konumlandırıldığı mekanda ferah ferah oynayabilirsiniz. Temiz ve nazik personelleriyle müşterilerinin takdirini kazanır. Yemekli ve yemeksiz iki ayrı konseptte hizmet vermektedir. Fiyatlarında hafta içi ve hafta sonu değişiklik görülmekte. Hafta içi yemeksiz organizasyon 10000 ve hafta sonu yemeksiz 30000 dir. Hafta içi yemekli 30000 ve hafta sonu yemekli 50000 dir. Yemeksiz uygun fiyatlı paketleri bulunan mekanda 7500 ile 10000 arası organizasyon düzenlemek mümkündür. Mekanda organizasyon yaptırmak isteyenler buradan firmaya ulaşabilirler.

Maltepe Junto Davet & Wedding (Düğün) Salonu

MALTEPE JUNTO DAVET & WEDDING SALONU

İstanbul Anadolu yakasında en iyi hizmeti veren düğün salonları arasından bir seçim yaptık. Maltepede yer alan Junto Davet & Wedding salonunu davet için organizasyon yeri arayanlara özel seçtik. Maltepe Kumru sokak Çizgi Plazada yer alan bir mekandır. En fazla 400 kişi ağırlayabilen mekanın otoparkı 50 kişilik araçlara yer sağlayabilmektedir. Yemekli ve kokteyli olmak üzere iki tercih sunulmaktadır. Hafta içi kişi başı yemek 80 TL hafta sonu yemek kişi başı 50 TL. Hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL, kokteyl kişi başı 80 TL olarak hesaplanır. Organizasyona göre fiyat değişiklikleri olur. Düğün ve benzeri büyük organizasyonlarda 30.000 TL’den başlamaktadır. Mekandan organizasyonunuza göre fiyat teklifi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Beşiktaş Point Hotel Barbaros Toplantı ve Lansman Salonu

BEŞİKTAŞ POINT HOTEL BARBAROS TOPLANTI VE LANSMAN SALONU

Kurumların toplantıları konusunda gösterdikleri dikkat ve özenin sebebi her daim en iyilerini istemelerinden kaynaklanır. Doğal olarak lansman toplantılarını yapmak istedikleri mekan da en iyi mekan olması gerekir. Toplantı boyunca tüm salon ekranı ve sesi duyup görebilmelidirler. Yüksek tavan ve geniş bir salon insanların lansman toplantısı boyu verimli bir eğitim almalarını sağlar. İnsanların ve kurumun memnuniyetle ayrılması bir sonraki kurumlara referans görevi görebilmeleri anlamına gelir. Bu düşünceleri göz önüne aldığımızda sizler için en iyi otellerden birini seçtik. İstanbul Avrupa yakası Beşiktaş da Point Hotel Barbaros’un lansman salonunu sizler adına seçtik. Otele hafta içi mesai saatlerinde ulaşıp fiyat alabilirsiniz. Otele ulaşabileceğiniz adres ve telefon için buraya tıklayabilirsiniz.

Ümraniye Crown Plaza Oryapark Toplantı ve Lansman Salonu

ÜMRANİYE CROWN PLAZA ORYAPARK TOPLANTI VE LANSMAN SALONU

Yıllardır alanlarında uzman kadrosuyla en iyi hizmeti vermek üzere çalışan otellerden sadece biridir. Ümraniye Crown Plaza Oryapark otel olmasının yanında toplantı ve lansman salonlarıyla da hizmetinizdedir. Toplantıya dair aklınıza gelen tüm etkinlikler için yanınızda olmaya gayret gösteren bir oteldir. Fiyat teklifi ve adres adına buraya tıklamanız yeterlidir. Hafta içi mesai saatlerinde rezervasyon yapabilirsiniz. Hafta sonu mail yoluyla rezervasyon yapabilirsiniz.

Esenler Kültür Merkezi Kokteyl Salonu

ESENLER KÜLTÜR MERKEZİ KOKTEYL SALONU

Nikah öncesi mini ikramlarınızın verileceği kokteyl organizasyonlarınız emin ellerde. Esenler Kültür Merkezi kokteyl salonu uygun fiyatlarla hizmetinizdedir. Salonun kapasitesi en fazla 500 kişidir. En az 200 kişinin yer alabileceği organizasyonlara yer verilebilmektedir. Mekan sadece nikah kokteyllerine ev sahipliği yapmaz. Nişan, düğün, sünnet yemekleri gibi yemek verebileceğiniz organizasyonlar için de hizmete hazır bir mekandır. Esenler Kültür merkezi ile iletişime geçmek ve fiyat almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ümraniye Sultan Salon – Balo, Davet, Kokteyl Salonu

ÜMRANİYE SULTAN SALON – BALO, DAVET, KOKTEYL SALONU

Kapalı ortamda düzenlenecek her tür davet, kokteyl ve mezuniyet balolarında Ümraniye Sultan Salon yanınızdadır. En fazla 500 kişinin ağırlandığı salonda 150 araca yer verilebilmektedir. Salonda misafirlere organizasyona göre ikramlar sunulmaktadır. Yemekli bir organizasyon yapılacaksa en iyi yemeklerle misafirler ağırlanacaktır. Organizasyonu düzenleyenlerin ve misafirlerinin memnuniyetlerine dikkat eden bir mekandır. Fiyat teklifi, rezervasyon yaptırmak isteyenler firmaya buradan ulaşabilirler.

Şişli Maçka İstanbul Congress Center ( İstanbul Kongre Merkezi)

ŞİŞLİ MAÇKA İSTANBUL KONGRE MERKEZİNİN FUAR SALONU

İstanbul Kongre Merkezi, firmaların bir araya geldikleri fuarlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Kongre merkezinin sahip olduğu 2 katlı fuar alanının toplamı 14,576 metrekaredir. B4 katının tavan yüksekliği B5 katından azdır. Fuarda ihtiyaç olacak tüm düzenekler fuar salonunda bulunmaktadır. Elektrikli panolardan, hava ve su bağlantılarına tüm ihtiyaçlar hazırlanmıştır. Fuar anons sistemi sayesinde fuar alanında herhangi bir olayda müdahale edilebilmesi sağlanmıştır. 120 adet tavan askı noktaları sayesinde 500 kiloya kadar yük taşınabilmektedir. Kısaca tüm ihtiyaçlarınıza cevap verilebilmektedir. Fuar alanı hakkında fiyat teklifi almak ya da kiralamak adına kongre merkezinin iletişim numaralarına buradan ulaşabilirsiniz.

Tuzla Viaport Marina Uluslararası Fuar, Kongre ve Gösteri Merkezi

TUZLA VIAPORT MARINA ULUSLARARASI FUAR, KONGRE VE GÖSTERİ MERKEZİ

İstanbul Anadolu yakasında Tuzlada inşa edilen toplamda 10.000 metrekarelik alana sahip bir fuar, kongre ve gösteri merkezidir. Tuzlayı Anadolu yakasının fuar konusunda merkezi yapmaya aday bir mekandır. 2 adet hangar yapılı 20 metre yükseklikte kapıları vardır. Fuar salonunun yapılışı esnasında 2 yılda 50 fuar hedeflenmiştir. Tuzladan minibüs veya taksilerle 5 dakika da fuar alanına ulaşılıyor. Özel araçlarıyla gelecekler için yol tarifine buradan ulaşabilirsiniz. Fuar alanının fiyatları hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayınız.