05 Haz 2023

Hakkımızda

 

Ege Fısıltıları; 2012 yılında E-Ticaret yöneticiliği yapan Güven TAŞBEY tarafından, Ege’nin güzel manzaralarını paylaşmak amacıyla ilk Facebook sayfası olarak açılmıştır. Sizlerin de desteği ile çok hızlı bir şekilde büyüyen Facebook hesabımızın ardından, 2016 yılında açılan İnstagram sayfasıyla da birbirinden güzel Ege fotoğrafları ve özlü sözlerin harmanlandığı içeriğiyle sürekli artan takipçi sayısıyla haklı bir gurur yaşamamıza neden olmuştur.

2020 Yılı itibari ile sosyal medya da 450.000 takipçiye ulaştık. Hepinize çok teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu başarının verdiği güç ile 2019 yılında egefisiltilari.com Blog web sitemizi siz sevgili takipçilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Misyonumuz; Yazar kadromuzun elinden çıkan detaylı içerik yazılarımızla tatil, gezi, konaklama, kamp yerleri, sağlıklı beslenme ve yaşama dair daha bir çok konu ile ilgili doğru bilgiye ulaşabileceğiniz eğlenceli bir siteyi hizmetinize sunmaktır.

egefisiltilari.com sadece Ege ile sınırlı kalmayıp yurdumuzun ve hatta dünyanın değişik yerlerinden güzellikleri sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır. Ege Fısıltıları marka patent başvurumuz da olumlu sonuçlanmıştır, artık dünya genelinde bir markayız! ve birlikte kocaman bir aileyiz 🙂

Bundan sonra ki yeni süreçte sizlere teknolojiyi daha iyi kullanıp video ve fotoğrafları daha farklı bir şekilde hizmetinize sunacağız bu konu da çok farklı çalışmalarımız var. Bizi takipte kalın lütfen..

Sürekli kendimizi geliştirme ilkemizle ilerleyen dönemlerde farklı kategorilerde de hayatın içinden yaşama rehberlik ederek sizlerle birlikte olmak istek ve arzusundayız.