Hakkımızda

Ege Fısıltıları® Facebook sayfamızı egeyi çok sevdiğimiz için hobi olarak 2012 yılında kurduk. Fotoğraf paylaşımı yaparak çıktığımız bu yolculukta sizlerinde desteği ile çok hızlı bir şekilde büyüdük ve facebook’un en büyük ege yöresi fotoğraf paylaşım sayfası olduk. Şuan için sosyal medya hesaplarımızda 380.000 takipçimiz bulunmaktadır. İlginiz için çok teşekkür ederiz.. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, 2019 Eylül ayı itibari ile Blog Sitemizi hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.

Blog sitemizi açmamız da ki neden, 7 senedir sizlere sosyal medya üzerinden verdiğimiz hizmeti daha eğlenceli bir hale getirerek bilgi paylaşımını daha dip noktalara getirmek istedik. Blogumuz da ege de tatil yapabileceğiniz en güzel yerler, konaklama yerleri, gezi alanları, aktiviteler gibi daha bir çok tatil ile alakalı aklınıza gelen bir çok konuyu sitemizde bulabilirsiniz.

İstanbul‘a yakın tatil yerleri, gezi alanları, kamp alanları, denize girilebilecek yerler ve daha bir çok ihtiyacınız olan bilgileri sitemizde bulacaksınız. Ege ve türkiye’nin turistik alanların bir birinden güzel fotoğrafları, yazarlarımızın kaleminden güncel yazılar, sağlıklı yaşam, makyaj tüyoları, burçlar, minik dostlarımız ve daha bir çok yazılar ve bilgileri siz sevgili takipçilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyarız..