Burçlar Hakkında bilmediklerimiz..

Güneş burcunuzdan ibaret olmadığınızı aslında bütün gezegenlerin yaşamınıza etki ettiğini biliyor muydunuz? Zodyak 12 evden oluşuyor. Ve aslında bu evlere yerleşen gezegenleriniz ve bulundukları burçlar tümüyle hayatınızı şekillendiriyor.

Güneş: Doğdunuz anda kimliğiniz oluyor. Kişiliğinizi oluşturuyor. Benlik duygunuz Güneş sayesinde gelişiyor.

Ay: Sizin  bütün bilinçaltı duygularınızı açığa çıkarıyor. Farkında olmadan tüm içsel tepkilerinizi buna göre gösteriyorsunuz.

Merkür: İletişim gezegeniniz. Merkür burcunuz hangi evdeyse hangi burçtaysa siz de çevrenizle bu enerji üzerinden ilişki kuruyorsunuz.

Venüs: Sevme biçiminiz. Güzellik ve estetik anlayışınız. Bir de size kilit bir bilgi verelim. Bir erkeğin haritasında Venüs,  birlikte olmak istediği kadın profili hakkında ipuçları veriyor.

Mars: Savaşma biçiminiz. Hayata karşı ne kadar cesursunuz? Yukarıdaki bilginin tam tersi burada da geçerli. Bir kadın haritasında Mars, birlikte olmak isteyebileceği erkek hakkında ipuçları veriyor.

Jüpiter: Bolluk ve bereket gezegeni. Hayat size hangi alanlarda cömert?

Satürn: Satürn gezegeni adeta bir öğretmendir. Eğiticidir. Hayat bizi hangi konularda öğrenmeye tabii tutuyor?

Bunlara ek olarak jenerasyon adını verdiğimiz gezegenler mevcut. İlk etapta size dokunmuyor gibi görülse de aldığı açılar ve etkilerle mutlaka hayatınıza kaçınılmaz vurguları oluyor.

Neptün: Hayatta narkoz aldığınız, kayıtsız kaldığınız konular neler? Kaç kere ”evet bunu bir daha yapmayacağım” deyip tekrardan yaptınız? Hayattaki bağımlılıklarınız neler?

Uranüs: Büyük değişimlere hazır mısınız? Siz ne kadar olduğunuz yerden kopmamak da direnseniz de Uranüs kaderinizdir. Sizi gelişimlere doğru götürerek yeni ufuklara yelken açmanızı sağlar.

Plüto: Her karanlığın ardından güneş doğar demişler. Plüto’yu bundan daha güzel tarif edemezdik. Hayat sizi yoracak, sınayacak ama en sonunda iyi ki olmuş dedirten güzellikleri kapınıza getirecek.

Eğer bütün bunlarla ilgili detaylı bilgi almak isterseniz sehogizem@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz. Ancak egefisiltilari.com ‘da hayatınızın gizli yöneticilerini tanıtmaya devam edeceğiz..

Gizem Şeho